CNC Revizyonu
Takım Tezgahı Otomasyonu

    Retek Mühendislik takım tezgahları için otomasyon çözümleri ve sistemler sunar. Bizler, özel makine imalatçıları ve son kullanıcılara mühendislik ve yüksek teknoloji ürünleri kullanarak hizmet vermekteyiz.

Uygulama alanlarımız:

    * Hareket kontrolü ihtiyacı duyan özel makine imalatçılarına proje ve mühendislik hizmetleri
    * Otomotiv ve yan sanayisine, savunma sanayisine spesifik CNC çözümleri
    * Tüm imalat makinelerine CNC revizyon çözümleri
    * Üniversal takım tezgahlarını yeniden projelendirerek CNC takım tezgahlarına çevirmek
    * Servis, Devreye alma ve teknik destek hizmetleri sağlamaktayız

    1997'den bu yana yurt içinde ve yurt dışında toplamda 300'den fazla takım tezgahı %100 Siemens kalitesi ve Retek Mühendislik Teknolojisi ile revize edilmiştir.
Tezgahınız mı eski yoksa teknolojisi mi?

    Tezgah yatırımınızı günümüz teknolojisi ile donatabilirsiniz. Yüksek maliyetle alınan veya 2. el alınmış zamanla üst üste binen problemlerden dolayı yavaşlamış, verimli çalışmayan tezgahınızı ilk günkü verimliliğine ve hatta daha fazlasına kavuşturabilirsiniz. Alacağınız taahhüt işlerini kesintiye uğramadan, zamanında ve endişesizce yerine getirebilirsiniz.

    * Programlama ve planlama alanında delikli şerit ve RS232 yerine ethernet hattı USB ve diğer günümüz arabirimlerini kullanarak sisteme kolay erişim.
    * Tek bir dizin altında sık kullanılan R parametreleri takım-parça offsetleri ile birlikte parça programlarını ve alt programları saklama.
    * Siemens'in post processor'ü ile Cam programınızdan isterseniz Siemens isterseniz İSO kodları ile programlama.
    * Sabit diskli sistemler ile hafıza sıkıntısı veya harici bir bilgisayara ihtiyaç duymadan bütün parça programlarınızı operatör panelinde saklayabilirsiniz.

    Revizyon ile artık makinenize takım/parça offseti okuyan sistemler ekleyebilirsiniz. Opsiyonel olarak el terminalleri de makinenizin fonksiyonelliğini arttıracaktır.
Retek Mühendislik
designed by oky
©2013